Przedszkole w Szkaradowie

Zbiórka dla kotów i psów ze schroniska

Utworzono dnia 22.09.2021

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki. ????????W związku ze Światowym Dniem Zwierząt, który przypada 4 października, organizujemy zbiórkę karmy.Najbardziej potrzebna jest karma DLA KOTÓW karma sucha- purina one oraz whiskas, karma mokra-felix, dolina noteci, rafi, gourmet i animonda. Bardzo potrzebny jest żwirek bentonitowy, domki-budki i zabawki dla małych kociakòw. DLA PIESKÓW potrzebna tylko i wyłącznie mokra karma i przysmaki oraz kostki do gryzienia. (karmy suchej dla piesków nie zbieramy) Pieski kochają również piszczące zabawki. Potrzebne są też szczotki, grzebienie, obroże i smycze ???????? Zbiórka trwa do 4 października w przedszkolu. ????Zachęcamy naszych przedszkolaków do pomagania ????

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: