Ważny komunikat dla Rodziców

Utworzono dnia 11.03.2020

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się KORONAWIRUSA zajęcia w Przedszkolu w Szkaradowie zostają czasowo zawieszone.

W związku z powyższym informuję, co następuje:

• 12 i 13 marca br. przedszkole będzie prowadziło działalność opiekuńczą dla tych dzieci, którym rodzice nie zdążą zapewnić opieki. Autobus szkolny w tych dniach nie będzie kursował.
  • W dniach 16 – 25 marca dzieci nie przychodzą do przedszkola!!!
  • Rekrutacja będzie odbywać się zgodnie z planem, przedszkole będzie otwarte.

Rodzicu!!!

•  zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka, nie narażaj go na kontakt z wirusem;

•  wytłumacz dziecku,że nie może przebywać w większych skupiskach ludzi(galerie handlowe, kino itp.), to nie wakacje;

• jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;

• przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;

•  przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;

• śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Proszę o śledzenie komunikatów na stronie przedszkola: szkaradowo.przedszkolna.net oraz na stronie Facebooka .

Proszę o dostosowanie się do powyższych informacji.

Joanna Andrzejak

Dyrektor przedszkola