UWAGA RODZICE

Utworzono dnia 30.08.2020

1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny, szczególny i bardzo trudny pod względem organizacyjnym z uwagi na funkcjonowanie przedszkola w tzw. „reżimie sanitarnym”.

Spełnienie wytycznych określonych w zaleceniach Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej, stawia przed nami wszystkimi mnóstwo dodatkowych wyzwań, nowych zadań, innych niż te, które znamy sprzed pandemii. A wszystko po to by chronić zdrowie i życie nas wszystkich, dlatego też staramy się, zadbać o bezpieczny pobyt w przedszkolu dzieci i nas pracowników.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z PROCEDURAMI organizacji pobytu dziecka w Przedszkolu w Szkaradowie w czasie zagrożenia epidemicznego COVID 19 od 1 września 2020 r. oraz aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 25 sierpnia 2020 r. dotyczących pobytu dzieci w przedszkolu od dnia 1 września 2020 r.

• PROCEDURY
    Utworzono dnia 01.10.2020, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych